Certyfikacja szkoleń Akademii Bezpieczeństwa ASE

Akademia Bezpieczeństwa ASE, stanowiąca markę Automatic Systems Engineering sp. z o.o., posiada status IECEx Recognised Training Provider. Oznacza to, że podczas szkoleń uczestnikom zostaje przekazana wiedza z zakresu bezpieczeństwa przeciwwybuchowe niezbędna do uzyskania IECEx Certificates of Personnel Competence. Rekomendacja uznanego na całym świecie organu jest potwierdzeniem, że Automatic Systems Engineering prowadzi szkolenia o wysokiej merytorycznej i praktycznej jakości.

Certyfikat ASE na stronie IECEx

CERTIFICATE OF RECOGNITION


Szkolenia Akademii Bezpieczeństwa ASE objęte są certyfikacją jakości w ramach systemu zarządzania jakością ISO9000:2008 przez Bureau Veritas oraz certyfikacją Ośrodka Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych SITP.

Certyfikat ISO

Certyfikat OCUP


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
TP