Zamówienie szkolenia

Aby zamówić szkolenie należy wydrukować, wypełnić i przesłać faxem druk zamówienia (lub zeskanowany mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Można także skorzystać z opcji wypełnienia i wysyłki formularza on-line bez wydruku.

W tym celu należy otworzyć formularz w bezpłatnym programie Adobe Reader (Uwaga: przeglądarki nie obsługują tej funkcji, więc nie można wypełniać formularza w oknie przeglądarki). Następnie wystarczy kliknąć na właściwe pola, wypełnić je z klawiatury, a następnie kliknąć przycisk PRZEŚLIJ FORMULARZ znajdujący się prawym dolnym rogu. Oczywiście, można go również wydrukować, wypełnić i przesłać w sposób tradycyjny.

Nie trzeba dokonywać przedpłat. Fakturę wystawiamy na podstawie zamówienia po szkoleniu.

Druk formularza zamówienia można pobrać stąd.

 

Stąd można pobrać aktualny folder szkoleń na rok 2018 wraz z terminarzemUżywamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.